KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103152
nr 1510 3152
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 83x67 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:36:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer